KONST / Litografier / Grafiskt blad 13984013
nr 1398 4013
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Figurkomposition. Signerad, numrerad 64/100, oramat löst blad, 30x40 cm
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja